Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Сторінка довіри

Шановний відвідувачу!

У Відокремленому структурному підрозділі «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету» відповідальною особою з питань запобігання та виявлення корупції призначено юрисконсульта Носальського І.Ч.

Ви можете повідомити про відомі Вам факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Відокремленому структурному підрозділі «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету», за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною:

- електронним листом на адресу: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

- письмово за адресою: 21017, м. Вінниця, вул. Гонти, буд.37.

У Відокремленому структурному підрозділі «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету» створена Комісія з питань академічної доброчесності.

Якщо Вам стали відомі факти порушення академічної доброчесності учасниками освітнього процесу у Відокремленому структурному підрозділі «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету», за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про такі факти:

- електронним листом на адресу: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

- письмово за адресою: 21017, м. Вінниця, вул. Гонти, буд.37.

Свої питання, зауваження та побажання надсилайте на поштову скриньку відповідальної особи.

Кодекс академічної доброчесності

Положення про академічну доброчесність

 
12 травня 2022 року відбулася онлайн зустріч викладачів циклової комісії правових та психологічних дисциплін зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Круглий стіл зі стейкхолдерами на тему «Становлення конкурентоздатного практичного психолога у процесі навчання: реалії і перспективи».

Детальніше >>
 
Зустріч викладачів циклової комісії правових та психологічних дисциплін зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Вебінар

02 січня 2024 року в рамках підвищення культури благодійності

Детальніше >>
 
В закладі відбулася зустріч студентів спеціальності «Психологія» із представницею Відділу у справах неповнолітніх Вінницького міського виконавчого комітету Вінницької міської ради, начальником відділу превентивної роботи Марценюк Л.Є.

Детальніше >>
 
Ольга Гладка провела патріотичну виховну годину («Україна – це ми») за участі групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

Детальніше >>