Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ


Психологічна служба коледжу

Горлач Наталія Русланівна

Практичний психолог

Контакти:

Кабінет: 401 Е-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Ковальова Марта Олександрівна

соціальний педагог

Контакти:

Кабінет: 412 Е-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it


Психологічна служба коледжу

Психологічна служба коледжу, керується Етичним кодексом практичного психолога та соціального педагога, дотримується педагогічної етики, поважає гідність особистості. Вона будує свою діяльність на основі доброзичливості та довіри у співробітництві з усіма учасниками освітнього процесу. Принципом роботи служби є конфіденційність, робота психологічної служби коледжу спрямована на вирішення конкретних проблем, з якими звертаються студенти, їхні батьки, викладачі та співробітники.

Основною метою діяльності психологічної служби коледжу є підвищення ефективності педагогічного процесу, розвиток і формування зрілої професійно орієнтованої особистості, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя всіх учасників освітнього процесу. Психологічна служба надає психологічну та соціально-педагогічну допомогу всім учасникам освітнього процесу.

В кожній людині сонце, тільки дайте йому світити - Сократ.


 
12 травня 2022 року відбулася онлайн зустріч викладачів циклової комісії правових та психологічних дисциплін зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Круглий стіл зі стейкхолдерами на тему «Становлення конкурентоздатного практичного психолога у процесі навчання: реалії і перспективи».

Детальніше >>
 
Зустріч викладачів циклової комісії правових та психологічних дисциплін зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Вебінар

02 січня 2024 року в рамках підвищення культури благодійності

Детальніше >>
 
В закладі відбулася зустріч студентів спеціальності «Психологія» із представницею Відділу у справах неповнолітніх Вінницького міського виконавчого комітету Вінницької міської ради, начальником відділу превентивної роботи Марценюк Л.Є.

Детальніше >>
 
Ольга Гладка провела патріотичну виховну годину («Україна – це ми») за участі групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

Детальніше >>