Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Бухгалтерія

Овод Валентина Олександрівна

Головний бухгалтер


У 2009 р. закінчила Вінницький державний аграрний університет за спеціальністю ”Облік і аудит”. З 2006 р. по вересень 2013р. займала посаду бухгалтера І категорії у Технологічно – промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету. З вересня 2013 р. працює головним бухгалтером Вінницького коледжу економіки та підприємництва (з 2020 року перейменований на ВСП «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ»).


Костюк Світлана Іванівна

Заступник головного бухгалтера


У 2005 р. закінчила Вінницький державний аграрний університет за спеціальністю ”Облік і аудит”. З 2010р. по жовтень 2016р. займала посаду заступника головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку у Вінницькій філії ДЛП ”Украгролізинг”. З січня 2017р. працює провідним бухгалтером з обліку заробітної плати, з жовтня 2019 року – заступником головного бухгалтера.


Мовчан Ірина Василівна

Провідний бухгалтер


У 2004 році закінчила Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю ”Бухгалтерський облік”. З вересня 2022 р. продовжує навчання у Вінницькому навчально–науковому інституті Західноукраїнського національного університету за спеціальністю ”Облік і оподаткування”. З січня 2022 р. працює провідним бухгалтером.