Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Унікальна екскурсія для студентів ВКЕП ТНЕУ

12 лютого 2014 року для студентів І та ІІ курсу Вінницького коледжу економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету було проведено було проведено унікальний захід, а саме День відкритих дверей у Вінницькому окружному адміністративному суді.

Розпочав даний захід голова Вінницького окружного адміністративного суду Олександр Вільчинський, який розповів студентам про місце та роль суду у суспільстві, важливість забезпечення верховенства права, основних прав і свобод людини.

В подальшому студенти мали змогу ознайомитись з роботою кожного структурного підрозділу окремо. В ході заходу, студенти Вінницького коледжу економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету також були присутніми у судових засіданнях під час розгляду адміністративних справ.

Однак, слід зазначити, що найбільше вражень майбутні юристи отримали під час спілкування із суддями, адже вони мали унікальну можливість потрапити на поверх з обмеженим доступом, завітавши до кабінету голови Вінницького окружного адміністративного суду Олександра Вільчинського, а також до заступника голови суду Віталія Свентуха.

Приємно вражені від почутого й побаченого, студенти ВКЕП ТНЕУ разом зі своїм методистом Санагян Світланою висловили керівництву суду подяку за теплу зустріч та цікаву розповідь про діяльність Вінницького окружного адміністративного суду.