Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Унікальна екскурсія для студентів ВКЕП ТНЕУ

12 лютого 2014 року для студентів І та ІІ курсу Вінницького коледжу економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету було проведено було проведено унікальний захід, а саме День відкритих дверей у Вінницькому окружному адміністративному суді.

Розпочав даний захід голова Вінницького окружного адміністративного суду Олександр Вільчинський, який розповів студентам про місце та роль суду у суспільстві, важливість забезпечення верховенства права, основних прав і свобод людини.

В подальшому студенти мали змогу ознайомитись з роботою кожного структурного підрозділу окремо. В ході заходу, студенти Вінницького коледжу економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету також були присутніми у судових засіданнях під час розгляду адміністративних справ.

Однак, слід зазначити, що найбільше вражень майбутні юристи отримали під час спілкування із суддями, адже вони мали унікальну можливість потрапити на поверх з обмеженим доступом, завітавши до кабінету голови Вінницького окружного адміністративного суду Олександра Вільчинського, а також до заступника голови суду Віталія Свентуха.

Приємно вражені від почутого й побаченого, студенти ВКЕП ТНЕУ разом зі своїм методистом Санагян Світланою висловили керівництву суду подяку за теплу зустріч та цікаву розповідь про діяльність Вінницького окружного адміністративного суду.

 
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг.

Детальніше >>
 
Проведено заняття – тренінг зі студентами 3-го та 1 - го курсу в рамках дисципліни «Конституційне право України» спеціальності «Право» ВСП “ВФКЕП” та ВННІЕ Західноукраїнського національного університету.

Детальніше >>
 
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України.

Детальніше >>
 
Екологічний день

Екологічний день.

Детальніше >>
 
Писанка і крашанка

Писанка і крашанка

Детальніше >>
 
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024

Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки

Детальніше >>