Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Тиждень циклової комісії у ВКЕП ТНЕУ!

В період з 16.03.2015 р. по 20.03.2015 р. у Вінницькому коледжі економіки та підприємництва ТНЕУ відбулися пізнавальні та цікаві заходи, присвячені тижню циклової комісії природно-математичних дисциплін та інформатики. В рамках тижня циклової комісії були проведені спортивні змагання «Веселі старти», патріотичний захід «Формуємо особу майбутнього захисника Вітчизни», виставка творчих робіт студентів «Творча молодь коледжу», лекція «Наш космічний дім», інтегрований позакласний захід з хімії та біології «Турнір ерудитів», виховний захід «Фізичні перегони» та математичний вечір «Математика – цариця наук».

Адміністрація коледжу вдячна організаторам дійств за приємні враження, позитивні емоції та практичний досвід пізнання невідомих фактів та явищ навколишнього середовища.

 
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг.

Детальніше >>
 
Проведено заняття – тренінг зі студентами 3-го та 1 - го курсу в рамках дисципліни «Конституційне право України» спеціальності «Право» ВСП “ВФКЕП” та ВННІЕ Західноукраїнського національного університету.

Детальніше >>
 
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України.

Детальніше >>
 
Екологічний день

Екологічний день.

Детальніше >>
 
Писанка і крашанка

Писанка і крашанка

Детальніше >>
 
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024

Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки

Детальніше >>