Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Екскурсія у ВААС

16. 04. 2015 року студенти правничого напрямку Вінницького коледжу економіки і підприєємництва ТНЕУ разом із викладачем Колесником О. В. відвідали Вінницький апеляційний адміністративний суд.

Ознайомчу екскурсію приміщенням суду студентам провела заступник керівника апарату Інна Грищук. На початку зустрічі учасники побачили, як працює інформаційний кіоск, відвідали відділ прийому та надання інформаційних послуг, у якому відбувається процес прийому та реєстрації апеляційних скарг, а також інших документів у справах, робочі кабінети суддів та секретарів судових засідань.

Крім того, до уваги студентів були представлені й інноваційні підходи у наданні послуг відвідувачам ВААС.

Голова суду Віталій Кузьмишин ознайомив юних правників з основними принципами адміністративного судочинства та особливостями роботи суду, а також відповів на усі поставленні запитання. Очільник суду звернув увагу й на те, що основне завдання адміністративного судочинства полягає у захисті прав та законних інтересів особи в публічно-правових спорах від порушень з боку органів влади, органів місцевого самоврядування, їх службових чи посадових осіб.

Та найцікавішим моментом під час візиту став безпосередньо судовий процес. Кожен студент, будучи присутнім під час розгляду апеляційної скарги, поринув в атмосферу судового процесу та на практиці мав можливість закріпити теоретичні знання.

Такі заходи є дуже корисними для студентів, адже допомагають закріпити отримані під час навчання знання, зміцнити і поглибити відчуття особистої відповідальності за якість опанування юридичної професії, а також підвищити повагу до права і довіру до судової влади.

 
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг.

Детальніше >>
 
Проведено заняття – тренінг зі студентами 3-го та 1 - го курсу в рамках дисципліни «Конституційне право України» спеціальності «Право» ВСП “ВФКЕП” та ВННІЕ Західноукраїнського національного університету.

Детальніше >>
 
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України.

Детальніше >>
 
Екологічний день

Екологічний день.

Детальніше >>
 
Писанка і крашанка

Писанка і крашанка

Детальніше >>
 
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024

Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки

Детальніше >>