Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Війна стосується кожного!

21.05.2015 р. у Вінницькому коледжу економіки і підприємництва ТНЕУ за участі адміністрації навчального закладу, викладачів та студентів з метою підвищення патріотизму і виховання громадянської позиції та свідомості у студентів коледжу, пройшов відкритий виховний захід на тему: «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!»

Для участі в заході був запрошений учасник АТО, майор Недзельський Олександр Володимирович, який поділився зі студентами інформацією про події на Сході України, розповів про мужність солдат ЗСУ, а також відповів на запитання студентів, слід зазначити, що питань було досить багато, так як студенти цікавляться даною ситуацією, і всім серцем переживають за майбутнє України.

 
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг.

Детальніше >>
 
Проведено заняття – тренінг зі студентами 3-го та 1 - го курсу в рамках дисципліни «Конституційне право України» спеціальності «Право» ВСП “ВФКЕП” та ВННІЕ Західноукраїнського національного університету.

Детальніше >>
 
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України.

Детальніше >>
 
Екологічний день

Екологічний день.

Детальніше >>
 
Писанка і крашанка

Писанка і крашанка

Детальніше >>
 
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024

Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки

Детальніше >>