Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Урочисте вручення дипломів випускникам 2015 року у ВКЕП

16 липня 2015 року у Вінницькій обласній філармонії традиційно відбулось свято вручення дипломів молодших спеціалістів Вінницького коледжу економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету!

Для коледжу цей випуск є дуже особливим, адже випускникам 2015 року випала честь найпершими носити звання випускника ВКЕП ТНЕУ!

Сердечно привітала випускників із закінченням навчання, побажавши їм зайняти гідне місце в житті та успішно реалізувати себе у професійній діяльності і повертатися до навчального закладу вже як студенти Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ, директор ВКЕП ТНЕУ, доцент Добіжа Наталя Володимирівна. Також з вітальним словом щодо успішного закінчення навчання та отриманням дипломів виступили завідувачі кафедр та куратори груп!

Зворушливі, теплі слова, сповнені глибокої поваги і вдячності, присвятили кураторам, викладачам, батькам та одногрупникам і випускники. Адже саме ці люди створювали комфортні умови для високопродуктивного навчання, надавали можливість отримати освіту, підтримували та допомагали. Щирі слова вдячності керівництву, професорсько-викладацькому складу коледжу лунали і від батьків, які прийшли розділити радість у цей день зі своїми дітьми.

Чудовим дарунком для всіх присутніх стали пісенні вітання випускників і студентів інституту та коледжу. Квіти і сяючі посмішки – все це створювало атмосферу піднесення, незабутніх миттєвостей життя. Свято закінчилося, але святкові емоції, приємні спогади про навчання залишаться у випускників на все подальше життя.

Вітаємо вас, дорогі випускники! Бажаємо впевненості в собі, непохитно вірити у свій успіх та у свою велику мету!