Підсумки участі в ІІІ Кубку ТНЕУ серед збірних команд віддалених підрозділів! |
27-28 листопада збірна команда студентів ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ прийняла участь у II Кубку ТНЕУ серед збірних команд віддалених підрозділів. У змаганнях приймали участь чотири збірних команди у таких видах спорту як міні-футбол, настільний теніс, баскетбол та шахи. Ми раді повідомити, що наша команда посіла II місце у загальному заліку змагань! Дякуємо нашим спортсменам за гарний результат та гідне представлення нашого навчального закладу, бажаємо наснаги та нових перемог! |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |