Студентський турнір з міні-футболу! |
Нарешті розпочався загально-студентський проект "Студентська ЛІГА 2016". І ми вітаємо наших учасників змагань! Першим конкурсом проекту став „Турнір з міні-футболу – 2016”! Дякуємо нашим студентам за участь, за такий гарний результат! Бажаємо нових досягнень та гарних здобутків! |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |