Обираємо майбутню професію! |
В кожного з нас в житті є визначні етапи. Таким важливим і відповідальним кроком кожної людини є обрання майбутньої спеціальності, і, відповідно, Вищого навчального закладу! Одним із провідних і потужних на освітянському полі - є Тернопільський національний економічний університет (Вінницький навчально-науковий інститут економіки та Вінницький коледж економіки та підприємництва). 15 травня 2016 року наш навчальний заклад радо відкривав двері для абітурієнтів, знайомив із колективом викладачів і студентів, зі спеціальностями і студентським дозвіллям, з бібліотекою та спортивними майданчиками. Все, що є важливим і необхідним для опанування майбутньої професії! |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |