Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дорогі студенти Вінницького коледжу економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету!

Щиро вітаємо Вас зі вступом до нашого навчального закладу, який стане Вашою рідною домівкою на роки навчання. Ми сподіваємося, що студентські роки неодмінно збагатять Ваш розум і серце глибшим розумінням сучасного буття. Час, який Ви проведете у стінах нашого коледжу, подарує Вам незабутні враження, вірних друзів та віру в успіх на майбутнє.

Переконана, Ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти та традиції Тернопільської академічної школи. Бажаємо Вам впевненості, натхнення та наснаги для духовного, інтелектуального і професійного зростання. В добрий час!

З повагою, директор ВКЕП ТНЕУ,

доцент Наталія Володимирівна Добіжа

 
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг.

Детальніше >>
 
Проведено заняття – тренінг зі студентами 3-го та 1 - го курсу в рамках дисципліни «Конституційне право України» спеціальності «Право» ВСП “ВФКЕП” та ВННІЕ Західноукраїнського національного університету.

Детальніше >>
 
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України.

Детальніше >>
 
Екологічний день

Екологічний день.

Детальніше >>
 
Писанка і крашанка

Писанка і крашанка

Детальніше >>
 
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024

Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки

Детальніше >>