Гості ТНЕУ щиро вітають вищий навчальний заклад з ювілеєм! |
Зранку 20 жовтня у стінах Тернопільського національного економічного університету лунають щирі слова вітань на адресу адміністрації, професорсько-викладацького колективу й студентства вищого навчального закладу, адже саме сьогодні ТНЕУ відзначає 50-річчя від дня заснування. Теплі побажання успіху, процвітання, розвитку і невпинного руху вперед дарують гості університету. |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |