Екскурсія до Вінницького міського суду |
17 травня 2018 року відбулась оглядова екскурсія до Вінницького міського суду Вінницької області. Студенти ВКЕП ТНЕУ групи ПРбвн-11 та ПР-31 разом із к.п.н., доц. Добіжою В.В. ознайомилися з структурою суду, особливостями роботи суддів, їх помічників та секретарів судових засідань, з принципами здійснення судочинства. Заступник керівника апарату Руслана Федорова кваліфіковано і в доступній формі продемонструвала з середини особливості роботи відділу прийому та реєстрації (канцелярія), відділу виконання та документального забезпечення, відділу ведення архівних справ. Також студенти мали змогу побувати у судовому засіданні та побачити на власні очі принцип змагальності сторін у судовому процесі. Після цього студенти ВКЕП ТНЕУ висловили щирі слова вдячності за зустріч, змістовну та цікаву бесіду, нові враження, що вплинуть на вибір майбутньої професії. |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |