Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Круглий стіл «Молодь проти сімейного насильства: юридичний та соціально-психологічний аспекти»

9 жовтня у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Тернопільського національного економічного університету був проведений науково-практичний круглий стіл «Молодь проти сімейного насильства: юридичний та соціально-психологічний аспекти» за участю голови Вінницького міського суду Вінницької області А. В. Михайленк, провідних фахівців Національної поліції України, територіального управління юстиції, соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, правозахисників, сімейних психологів, громадських організацій Вінницької області, викладачів та студентів спеціальності «Право» ВННЕІ та ВКЕП ТНЕУ.

Свобода від насильства – основне право людини. Масштаби домашнього насильства (фізичні напади, переслідування, сексуальні домагання та інші прояви насильства) сьогодні важко оцінити реально через брак фактичних даних, оскільки збір інформації проводиться лише щодо насильства в сім’ї, а ці цифри щороку збільшуються. Слід також констатувати доволі показовий характер офіційних статистичних даних, адже насильство є латентним явищем, факт якого в більшості випадків приховується.

Метою проведення круглого столу стало - обговорення поточної ситуації з поширення явищ сімейного насильства та інших видів гендерно зумовленого насильства в Україні, аналіз нового законодавства з протидії домашньому насильству, а також бачення молоддю (студентами та майбутніми юристами) цієї проблеми та шляхів її вирішення, що сприятиме ефективній оцінці потенційних ризиків для постраждалих від насильства та запобіганню домашньому насильству в майбутньому. Окрім того, отримання корисної інформації про діяльність громадянського суспільства в цій сфері, «гарячих ліній» та служб, особливо на рівні Вінницької області, відпрацювання алгоритму дій у випадку насильства є надзвичайно важливим для підростаючого покоління, які в майбутньому створять свої сім'ї та стануть батьками.


 
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг.

Детальніше >>
 
Проведено заняття – тренінг зі студентами 3-го та 1 - го курсу в рамках дисципліни «Конституційне право України» спеціальності «Право» ВСП “ВФКЕП” та ВННІЕ Західноукраїнського національного університету.

Детальніше >>
 
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України.

Детальніше >>
 
Екологічний день

Екологічний день.

Детальніше >>
 
Писанка і крашанка

Писанка і крашанка

Детальніше >>
 
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024

Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки

Детальніше >>