Бізнес школа «Alter Ego» в гостях у студентів ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ |
20 березня у Вінницькому навчально-науковому інституту економіки ТНЕУ відбулась відкрита лекція на тему: «Розпочни свій бізнес сьогодні», спікер - керівник бізнес школи «Alter Ego», Лоянич Оксана. Студенти ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ мали можливість отримати консультації та поради , щодо ведення бізнесу. Гудзенко Сергій, за активну участь, отримав безкоштовний квиток на заняття у бізнес школі. Дякуємо Лоянич Оксані та адміністрації ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ за сприяння у організації лекції. |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |