Психологічний інтенсив |
Кафедрою фінансів, банківської справи та страхування ВННІЕ ТНЕУ за активної участі соціального психолога коледжу Горлач Н. Р. проведено психологічний інтенсив «Формування фінансової грамотності у студентської молоді». Під час інтенсиву студенти-фінансисти отримали інформацію та знання про організацію балансу доходів та витрат, з’ясовували звідки беруться і куди витрачаються кошти в сімейних господарствах. Розглянули найвагоміші періоди життя людини і визначили найактивніший, під час якого людина здатна заробляти, витрачати і заощаджувати. А також вчилися планувати бюджет сім’ї на місяць відповідно до своїх реальних доходів. |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |