Національно-патріотичний квест з елементами командотворення |
Проведено національно-патріотичний квест з елементами командотворення відбувся у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки ЗУНУ та Вінницькому фаховому коледжі економіки та підприємництва ЗУНУ. Нашими партнерами та співорганізаторами у цьому активному заході стали Вінницький зональний відділ Військової служби правопорядку; Всеукраїнський патріотичний рух «Гідність нації»; кафедра правознавства та гуманітарних дисциплін ВННІЕ ЗУНУ; циклова комісія правових дисциплін ВФКЕП ЗУНУ. Студенти інституту та коледжу відповідально та з інтересом ознайомились з локаціями та show-rooms даного заходу, прийняли активну участь, отримали солодкі призи. Можливість активно провести час, отримати навички командотворення, ознайомитись з елементами правозахисних функцій, разом з молодіжною енергією та позитивними емоціями наших студентів – залишили добрі враження та настрій. Щира вдячність усім організаторам, студенти були найкращі ! Слава Україні! |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |