Вічна пам’ять Герою! |
Вічна пам’ять Герою! На сході України, захищаючи нашу країну, загинув випускник ВСП «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ», студент магістратури Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету Вадим Черняхівський. Вадим народився у м. Жмеринка, Вінницької області. У 2018 році він закінчив ВСП «ВФКЕП», здобував освіту за спеціальністю «Аналітична економіка», також завершив навчання на військовій кафедрі. У 2022 році продовжив навчатися за спеціальністю «Соціальна робота». З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну він став до захисту нашої держави, боронив українську землю на Авдіївському напрямку, був переведений на «гарячі точки». Рідні й близькі зазначають, що Вадим завжди поважав свою родину, побратимів й любив Україну. Війна забрала життя молодого офіцера напередодні весни 2023 року. Схиляємо голову в глибокій скорботі. Вічна пам’ять! ![]() |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |