Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Вічна пам’ять Герою!

Вічна пам’ять Герою! На сході України, захищаючи нашу країну, загинув випускник ВСП «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ», студент магістратури Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету Вадим Черняхівський.

Вадим народився у м. Жмеринка, Вінницької області. У 2018 році він закінчив ВСП «ВФКЕП», здобував освіту за спеціальністю «Аналітична економіка», також завершив навчання на військовій кафедрі. У 2022 році продовжив навчатися за спеціальністю «Соціальна робота».

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну він став до захисту нашої держави, боронив українську землю на Авдіївському напрямку, був переведений на «гарячі точки». Рідні й близькі зазначають, що Вадим завжди поважав свою родину, побратимів й любив Україну.

Війна забрала життя молодого офіцера напередодні весни 2023 року. Схиляємо голову в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять!

 
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг.

Детальніше >>
 
Проведено заняття – тренінг зі студентами 3-го та 1 - го курсу в рамках дисципліни «Конституційне право України» спеціальності «Право» ВСП “ВФКЕП” та ВННІЕ Західноукраїнського національного університету.

Детальніше >>
 
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України.

Детальніше >>
 
Екологічний день

Екологічний день.

Детальніше >>
 
Писанка і крашанка

Писанка і крашанка

Детальніше >>
 
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024

Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки

Детальніше >>