Ольга Гладка провела патріотичну виховну годину («Україна – це ми») за участі групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» |
Метою заняття було розширити знання здобувачів освіти про свою країну, продовжувати знайомити з національними символами нашої держави, викликати почуття приналежності до великої родини – української нації, бажання бути їй корисними, присвятити життя зміцненню й процвітанню України; розвивати інтерес до навчання. |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |