Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Вебінар

02 січня 2024 року в рамках підвищення культури благодійності для викладачів Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ та ВСП "Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ" д.е.н., проф. Інною Сисоєвою було проведено вебінари.

На тему «Культура благодійності для педагогів в умовах війни» та «Культура сортування сміття», які базувалися на дослідженнях організації UNICEF в Україні (проєкт U-Report) та соціального проєкту УБС (Україна без сміття). 
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024

Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки

Детальніше >>
 
20 березня та 5 квітня 2024р. студенти групи ПРвн-41 на чолі з Тетяною Вдовиченко та Ігорем Носальським відвідали Вінницький апеляційний суд.

Детальніше >>
 
Досягнення викладачів

Викладач історії та права ВСП Віницького фахового коледжу економіки та підприємництва ЗУНУ

Детальніше >>
 
Співпраця ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ з відділом розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради.

Співпраця ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ

Детальніше >>
 
Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ та Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ продовжують примножувати лісові насадження.

Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ

Детальніше >>
 
Днями студенти груп ПСвн-11 та ПСвн-21 на чолі із Наталією Русланівною Горлач та Мартою Олександрівною Ковальовою мали змогу вперше познайомитися з ТОВ «Чотири лапи Україна»

Детальніше >>