Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Досягнення викладачів

Викладач історії та права ВСП Віницького фахового коледжу економіки та підприємництва ЗУНУ Колесник Олександр Володимирович виграв грант та був запрошений до участі у міжнародному семінарі, який проходив 8-10 березня 2024 р. в м. Чернівці, з єврейської історії та культури для освітян "Teaching 20th Century Jewish - Ukrainian history", організований Інститутом Centropa та їх директором Edward Serotta, надзвичайно щирим, натхненним і талановитим чоловіком,- зустріч з вмотивованим та зацікавленим товариством.

Під час роботи на семінарі та проходженні тренінгів були «прокачені» такі навички:  «Як працювати з підлітками над творчими проектами, використовуючи фотографії та біографії Centropa»

Дізналися як перетворити підлітків на активних учасників місцевої історії. Групова робота над розробками лекційних та практичних з використанням матеріалів Centropa, а саме: фільм Centropa - "Повернення до Рівного" - фільм можна знайти тут:

https://www.centropa.org/en/centropa-cinema/return-rivne-holocaust-story

А Також був показаний мотифаційний фільм Centropa «Послання з майбутнього: Боснія вітає Україну» — фільм можна знайти тут:

https://www.centropa.org/en/centropa-cinema/message-future-bosnia-greets-ukraine

Наукові заходи Centropa це завжди складні теми які вселяють надію та дають натхнення, це нові знайомства, це плідна робота, цінний досвід і корисні ресурси, які вже рвуться назовні і просять реалізації під керівництвом Олександра Володимировича.